Diskusní fórum pro členy

Diskusní téma: Diskusní fórum pro členy

Re: Re: šlapání

Pavel | 27.01.2011

A není to podobné? Dobrá, opravím :-)

Re: šlapání

Ivan | 30.01.2011

Dlouho jsem si myslel, že to jsi ty Michale ml.-ten junior. Nebylo by lepší na našich stránkách se nazývat a přihlašovat se pravými jmény? Kdo je Juník 2? Tvá ségra??? Mimo naší komnatu tomu trochu rozumím (zamlžovat svoji identitu),ale zde to není dobré.
Tolik můj názor. Nemyslím to v žádném případě špatně. To je jen jen názor dříve narozeného.

Sejdeme se?

Pavel | 26.01.2011

Navrhuji sejít se v pátek 28.1. v boudě, třeba u pivka? Co vy na to ostatní? Na mailu budu až zítra, proto to řeším tady.

šlapání Brabáku

Stránský Pavel | 26.01.2011


Beru antibiotika, tak zatím nepříjdu.

šlapání Brabáku

Ivan | 26.01.2011

Dnes od 16 hodin se začíná upravovat (šlapat) Brabák. Kdo nemůže od 16 měl by přijít později a šlapat samostatně- klíče od vleku máte. Kopec v 1. etapě lyžování v letošní sezoně upravovali stále stejní "blbci". Návštěvnost se zvyšovala z důvodu dobré úpravy kopce- to je můj názor. Přiložte ruce k dílu a neremcejte.
Pěněz máme velice málo, prodej bytu asi vázne-nejsou žádné zprávy.

Re: šlapání Brabáku

Pavel | 26.01.2011

Jsem nyní služebně mimo, bohužel i mail máme blokovaný, takže se mi po dvou dnech podařilo se dostat alespoň sem. Souhlasím s Ivanem. Šlapat a pomáhat! Co nejvíc lidí. Zítra bych chtěl zkusit, jestli mi koleno dovolí, abych se také zapojil do úpravy kopce.
Co se týče domku, peníze od DOKUMy jsou na našem účtu, smlouva s Panenkou (její Dodatek) je podepsána, čeká se, až dorazí peníze od Panenky - cca během týdne. Potom se musí zadat změna vlastnictví na katastru a je to.
Rollery na jízdenky jsou u nás doma - dorazilo objednaných 100 ks.
Jejich prodej - navrhuji založit sešit, do něho zapisovat jednotlivé prodané kusy. Jednoduché a přehledné. Pořizovací cena vč. dopravy: 21 Kč, prodával bych za 30 Kč.
Možná by bylo dobré se v pátek sejít v boudě a probrat prodej občerstvení - navrhuji zřídit výdejní okénko pod skříňkami za obsluhou.
Evidence prodeje občerstvení - stejně jako Rollery - do sešitu. Jen by to měl mít jeden člověk na starost, aby to zastřešoval. Ale v počátku bych klidně šel do rizika, aby to prodávala služba. Zkusit to... Když neozkoušíme, budeme zase jen mudrovat, co by kdyby...
Na boudu jsme s ženou pověsili minulý týden ve čtvrtek novou desku s pokyny. Trvalo to od prvotního návrhu, schválení textu na výboru, korektuře, objednání, dodání a montáži krásných 5 měsíců. Ale už visí... !

Re: Re: šlapání Brabáku

Petr | 26.01.2011

Na plošinu bych žádný lidi nepouštěl kvuli občerstvení ,když se tam zahakne lyžař na kotvě do čekajícího na kafe tak je průser!Ted bych otočil tůl s kasou k říčce u dřeva aby se nekydalo do počítače a tiskárny a na příští sezonu okýnko za komínem,myslim že prostor tma je dostačující,vykladní skřín není potřeba.Okno se musí udělat na míru,mužu udělat já,aleted přimrzaj ruce k mašinám.

Re: Re: Re: šlapání Brabáku

Pavel | 26.01.2011

Taky dobrý nápad. (abych si vzal čoveče translator do češtiny na to psaní :-) )

Re: Re: Re: Re: šlapání Brabáku

Ivan | 26.01.2011

Také bych na nástup lidi nepouštěl. Můžeme zkusit provoz dle
návrhu Petra.Pavle dej do novinek na stránky- kopec jsme dnes sešlápli,zítra provedeme stažení a v pátek obnovíme provoz vleku.
Změň také bězící řádek o obnovení provozu v pátek. dík-nemáme k novinkám přístup. Mladému Preclovi to neposílám mailem.

jak to vypadá?

Junior | 07.01.2011

Jak to vypadá na brabáku, po tý spoušti? Dá se na tom pořád jezdit? dík Michal

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek